Mad-Music.pl

[PREMIERA] Ola Jas z debiutanckim klipem!

Ola zadebiutowała na początku stycznia, gdy na rynek muzyczny trafiła pięcioelementowa EP–ka o zwyczajnym tytule Ola Jas. Minialbum jest połączeniem wielu gatunków muzycznych jak chociażby jazzu i muzyki luzofońskiej, w którym nie brakuje także elementów folku i słowiańskiej melancholii. 

Singlem otwierającym wydawnictwo jest Nadzieja, lekko zadziorna dzięki gitarowym brzmieniom a z drugiej strony niesamowicie klimatyczna poprzez dźwięki trąbki. Nadzieja jako pierwsza doczekała się klipu – w którym główną rolę gra sama wokalistka.

Ola jest skrzypaczką, wokalistką i autorką tekstów. Ukończyła warszawskie Studium Jazzu, a muzyczne kroki stawiała jako liderka zespołu folkowo–jazzowego “Poleńka”. Debiutancki album powstał we współpracy z portugalskim muzykiem, João de Sousa. Jas obecnie koncertuje z Ralphem Kaminskim, gdzie w zespole “Pachnącym Latem” gra na skrzypcach. W międzyczasie wokalistka także promuje debiutanckie wydawnictwo.


Więcej:

Ola Jas na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama