Mad-Music.pl

PREMIERA: Remo ft. Jeremi Sikorski – Against The World (hit na światowym poziomie!)

Remo

Against The World” to przebój stworzony przez popularnego polskiego DJ’a – Remo. Tym razem Remo zaprosił do współpracy idola nastolatek – Jeremiego Sikorskiego. Z połączenia dwóch elektryzujących osobwości powstał najnowszy hit “Agaist The World“. Jest to przebój, który reprezentuje światowy poziom – wyjątkowy w swym brzmieniu i produkcji. Teledysk ukazuje umiejętności wokalne i taneczne Jeremiego. Młody wokalista prezentuje w nim swoje talenty i przedstawia intrygującą historię dwójki zakochanych.

Utwór “Agaist The World” to kolejny singiel promujący wydawnictwo RemoRemofere“, które składa się z dwóch CD. Na pierwszym z nich znajdzie się 17 utworów. Do współpracy przy nich DJ zaprosił wielu wykonawców. Na płycie usłyszymy m.in. popularnych youtuberów – Jana Dąbrowskiego (ponad 73 miliony wyświetleń filmów w serwisie YouTube!), idolki nastolatków –Sylwię Przybysz i Sylwię Lipkę oraz pozostałych artystów, którzy odnieśli liczne sukcesy na scenie muzycznej. Druga płyta to idealna propozycja na wszelkiego rodzaju imprezy, ponieważ zawiera 17 utworów zmiksowanych w jeden set!

Materiał na płytach Remo był zawsze gwarancją dobrej zabawy, a teraz – wspierany przez swoich przyjaciół – zabierze was w kolejną muzyczną podróż!

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama