PREMIERA: Remo ft. Jeremi Sikorski – Against The World (hit na światowym poziomie!)

Remo

Against The World” to przebój stworzony przez popularnego polskiego DJ’a – Remo. Tym razem Remo zaprosił do współpracy idola nastolatek – Jeremiego Sikorskiego. Z połączenia dwóch elektryzujących osobwości powstał najnowszy hit „Agaist The World„. Jest to przebój, który reprezentuje światowy poziom – wyjątkowy w swym brzmieniu i produkcji. Teledysk ukazuje umiejętności wokalne i taneczne Jeremiego. Młody wokalista prezentuje w nim swoje talenty i przedstawia intrygującą historię dwójki zakochanych.

Utwór „Agaist The World” to kolejny singiel promujący wydawnictwo RemoRemofere„, które składa się z dwóch CD. Na pierwszym z nich znajdzie się 17 utworów. Do współpracy przy nich DJ zaprosił wielu wykonawców. Na płycie usłyszymy m.in. popularnych youtuberów – Jana Dąbrowskiego (ponad 73 miliony wyświetleń filmów w serwisie YouTube!), idolki nastolatków –Sylwię Przybysz i Sylwię Lipkę oraz pozostałych artystów, którzy odnieśli liczne sukcesy na scenie muzycznej. Druga płyta to idealna propozycja na wszelkiego rodzaju imprezy, ponieważ zawiera 17 utworów zmiksowanych w jeden set!

Materiał na płytach Remo był zawsze gwarancją dobrej zabawy, a teraz – wspierany przez swoich przyjaciół – zabierze was w kolejną muzyczną podróż!