Mad-Music.pl

THE CHAINSMOKERS – poznajcie nowe taneczne odkrycie Amerykanów i… Justina Biebera! Odebrane x

 
TAG -->

Bouquet EP cover

Nieczęsto zdarza się, żeby podczas czyjegoś koncertu na scenę spontanicznie wskakiwał Justin Bieber i śpiewał z nim aż 3  piosenki. Taka sytuacja miała miejsce niedawno podczas występu amerykańskiej formacji house’owej The Chainsmokers (zobacz video z Bieberem TUTAJ), podczas ich występu W Lons Angeles. The Chainsmokers aktualnie podbijają parkiety na całym świecie kawałkiem ‘Roses’ (kliknij TUTAJ aby obejrzeć klip) – pochwalić się mogą już prawie 50 mln odtworzeń na Spotify i obecnością na playlistach najważniejszych amerykańskich rozgłośni.

Grupa The Chainsmokers to nie nowicjusze na międzynarodowej scenie muzycznej – działają już od 3 lat a rok temu ich numer ‘#SELFIE’ dotarł do 1. miejsca listy Billboardu i sprzedał się w ilości ponad 10 milionów pobrań! Grupa zyskała też popularność dzięki numerom ‘Kanye’ a na początku tego roku także z utworami ‘Good Intentions’ i ‘New York City’. W październiku ukazała się ich cyfrowa EP-ka ‘Bouquet EP’ (pobierz ziTunes) z której pochodzi między innymi właśnie przebój ‘Roses’.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama