Mad-Music.pl

Premiera teledysku “Phenomenal Woman” , singla zapowiadającego nową płytę Laury Mvula !

Laura Mvula Final Cover small

Laura Mvula ujawniła teledysk do utworu „Phenomenal Woman”. Obraz nakręcono w Kapsztadzie w Afryce Południowej.

Singiel promuje nowe wydawnictwo artystki -„The Dreaming Room”, która ukaże się 17 czerwca. Laura tworząc „Phenomal Woman” inspirowała się wierszem o tym samym tytule autorstwa  Maya Angelou, jednejnajwiększych poetek-aktywistek na rzecz praw obywatelskich dla czarnoskórej ludności Ameryki. W warstwie muzycznej, utwór nawiązuje do brzmienia gospel funk lat 70. „Phenomenal Woman” dostępny jest w sprzedaży cyfrowej pod TYM LINKIEM!

„Napisałam ten utwór, aby wesprzeć nasze kobiety. Dajemy życie, rodzimy dzieci, karmimy je, jesteśmy bohaterkami, wyjątkowe w swojej zwyczajności, walczymy, jesteśmy ‘Phenomenal Woman’ [tłum. – fenomenalnymi kobietami].” – stwierdza Laura.

Laura Mvula to jeden z najbardziej ekscytujących brytyjskich talentów muzycznych ostatnich lat. Ma na swoim koncie nominacje do wielu nagród, w tym m.in. Mercury Prize, BBC Sound, the BRITs Critics Choice Award oraz  po dwie statuetki BRIT Awards z 2014 I MOBO z 2013.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama