Mad-Music.pl

[PREMIERA] Wyjątkowe połączenie Mary Komasy z Baaschem!

Baasch w połowie ubiegłego roku wydał trzeci album studyjny Grizzly Bear With A Million Eyes, nad którego promocją wciąż się skupia. W mediach społecznościowych premierę miał właśnie klip do Dare To Take, który powstał we współpracy z Mary Komasą.

Singiel Baascha zaśpiewany w duecie z Mary Komasą jest jednym z najbardziej tanecznych utworów muzyka. Razem z singlem ukazał się oryginalny teledysk, nagrany na taśmie filmowej 16mm, którego autorem jest znany i ceniony fotograf, Bartek Wieczorek.

 

 

Singiel Dare To Take z remiksami będzie dostępny cyfrowo od 30 marca, a fani w kwietniu będą mieli kilka okazji, by usłyszeć go na żywo: we Wrocławiu, Toruniu, Warszawie czy Poznaniu.


Więcej:

Baasch na Facebooku

Strona WWW

Mary Komasa na Facebooku

Strona WWW

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama