Projekt My Name Is New na Fest Festivalu!

Pilotażowy projekt wytwórni Kayax, My Name Is New, będzie miał swoją własną scenę podczas Fest Festivalu! Kto wystąpi na New Stage?

Projekt My Name Is New ma na celu promocję artystów i zespołów, które dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku muzycznym. Ambasadorką projektu była już między innymi Mery Spolsky, i to właśnie pierwsza artystką, którą będzie można usłyszeć w na New Stage. Mery zagra w piątek, 23 sierpnia. Wokalistka, która dała się poznać szerszej publiczności, jako kobieta ubrana w paski i z krzyżami na gitarze, nie będzie jedynym powodem, dla którego warto będzie odwiedzić New Stage. Oprócz niej w piątek będzie można usłyszeć Bleeding Moses, Honeycomb, Rat Kru, Funkasanki Jagodę Kret. 

To jednak nie koniec dobrych informacji, ponieważ w sobotę 24 sierpnia podczas festiwalu usłyszymy Blunt Razor, czyli kolejnego ambasadora projektu My Name Is New. Zespół tworzy czterech muzyków, którzy łączą ze sobą indierock, elektronikę, pop, a także muzykę ludową czy jazz. Oprócz Blunt Razor na scenie pojawią się Kroki, Atem, Bloo Crane, Kolory Mgły. 

W sprzedaży dostępne są bilety na Fest Festival. Dwudniowe karnety dostępne są w trzeciej puli “last call tix” 289 złotych, zaś bilety jednodniowe 79 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campingiem, która kosztuje 100 złotych, a która umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin. Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz w bileteriach Empik – bilety, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.