Przebój „We Are” Tabba&Remo z szansą na światowy sukces

Remo_Tabb

Ponad tydzień temu Remo podbił internet klipem „Bombsite A” (3 mln odsłon w 3 dni!), który powstał w kooperaji z Gimperem i Mamiko. Polski producent nie osiada na laurach i zaskakuje po raz kolejny!

Od września radiowy przebój „We Are” grany jest przez największe rozgłośnie w Polsce. Jednak już wkrótce singiel będzie miał szansę podbić serca obcokrajowców. Wszystko za sprawą wiodącego dostawcy muzyki na świecie czyli Radio Express, który jest wyraził duże zainteresowanie przebojem polskich producentów.

Czy singiel „We Are” będzie pierwszą polską piosenką, która odniesie światowy sukces? Okaże się to wkrótce!

25 września ukazała się płyta Remo pt. „Remofere„, która jest czwartą w karierze muzycznej dj-a. Do pracy nad najnowszym albumem zaprosił wiele znakomitych gości a wśród nich znalazł się najlepszy polski producent, a zarazem jego serdeczny kolega.

Mowa tutaj o nikim innym jak o TABBie czyli popularnym polskim producencie, który przez ponad 15 lat wyprodukował dziesiątki największych polskich przebojów. Pracował między innymi z Mezo, Sylwią Grzeszczak, Kasią Wilk, Grzegorzem Hyżym – a ostatnio Sound’n’Grace.

TABB nie tylko stworzył drugi singiel z płyty „Remofere” pt. We Are, ale również pierwszy razudzielił się wokalnie! Przyjemna melodia oraz prosty tekst utworu z łatwością zapadają w pamięć, dzięki czemu piosenka może okazać się hitem, którzy przedłuży wszystkim letnią atmosferę.

Efekt dopełnia świezy i energiczny klip nagrany w Berlinie, połączony z przebitkami z Alp oraz polskiego morza. Główni bohaterowie klipu to ekipa SKY FREERUN, zajmującą się sportami takimi jak Parkour i Freerunning oraz mająca na swoim koncie współpracę ze znanymi markamim.in. PUMA i LIDL. Teledysk ma przede wszystkim nieść pozytywną energię oraz inspirować ludzi do poszukiwania swoich pasji.

WE ARE” to już drugi singiel promujący płytę „Remofere„. Klip do pierwszego singla pt. „Terefere”, w którym wokalnie udzielił się jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów – JDabrowsky, ma już ponad 1,5 mln odsłon na portalu YouTube. A trzeci singiel „BOMBSITE A” ma już ponad 4,2 mln wyświetleń !