Nowa płyta Elliphant coraz bliżej! Zobacz teledysk do „Club Now Skunk” ft. Big Freedia!

Elliphhant_Club Now Skunk feat Big Freedia _single art

Najnowszy singiel Elliphant można określić krótko: to bomba pełna miażdżących dźwięków! Ten muzyczny banger z pewnością zagości na wielu playlistach. Utwór jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych oraz w wersji cyfrowej – kliknij TUTAJ.

Klip do utworu został wyreżyserowany przez Johana Holma, a jego projektem zajęła się Stina Perssona. Efektem tej współpracy jest niezwykłe, nie-z-tego-świata wideo, które cofa nas do czasów kaset VHS.

Jak na razie to jedna z najlepszych kolaboracji o jakich tylko marzyłam!” mówi o swojej współpracy z Drag Queen Elliphant. „Upolowałam „Królową” w DC! Czekałam na nią przy sklepiku z gadżetami, jak prawdziwa ‘groupie’. Freedia powitała mnie ciepło i powiedziała, że „będzie mnie obserwować”. Trzy tygodnie później ziarno, które zasadziłam, wykiełkowało w studiu w Los Angeles – wtedy właśnie stworzyłyśmy „Club Now Skunk!!!

Utwór, wyprodukowany przez Carli Löf i Tommy’ego Tyspera, pochodzi z debiutanckiego albumu Elliphant „Living Life Golden”, który trafi do sprzedaży na początku 2016r.

Elliphant to z pewnością jedna z najbardziej intrygujących artystek swojego pokolenia. Od czasu jej debiutu na rynku muzycznym w 2012, młoda Szwedka wydała  dwie świetnie przyjęte przez krytyków EPki. Rozgłos  i uznanie przyniosły jej hity: „Only Getting Younger” feat. Skrillex oraz „One More” feat. MØ, a także jej najnowszy hit nagrany z Major Lazer „Too Original”. Na swoim koncie ma współpracę z największymi światowymi producentami, a wśród nich zdobywcy i nominowani do nagrody GRAMMY – Skrillex, Dr Luke, Diplo, Joel Little (odpowiedzialny za sukces albumu Lorde).