Ptakova CZARuje, czyli zapowiedź debiutanckiego krążka!

Ptakova wywodzi się ze sceny niezależnej – wcześniej tworzyła alternatywnego rocka, by wkrótce wkroczyć w elektroniczne brzmienia. Debiutancki krążek to kolejny kierunek, w którym zmierza – tym razem to nowoczesne, taneczne dźwięki popu.

Do tej pory wokalistka znana była raczej z featuringów – w których nie tylko wnosiła stworzone przez siebie linie melodyczne, ale także napisane na potrzeby gościnnych udziałów teksty. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych utworów, które na koncie ma Ptakova, to Lawina  powstała we współpracy z duetem producenckim Piona.

Teraz nadszedł czas, by Natalia Ptak skupiła się na własnej karierze – przy pomocy wielu producentów (m.in. Plan B, Kubi Producent czy Przemek Puk) tworzy materiały na debiutancki krążek. Czar jest pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo, a w przewrotnym klipie występuje również wokalistka.

„Nigdy nie wiemy, co przyniesie kolejny dzień, ani relacja pomiędzy dwojgiem ludzi. Nie musimy wszystkiego planować, bo właśnie w niewiedzy bardzo często tkwi cały urok i magia. Mówię tam o tym, że nie chcę zakładać, co będzie na końcu, jak wszystko się potoczy oraz jak rozegrać całą tę „walkę”. Jestem natomiast pewna, że jeśli warto i jeśli czegoś naprawdę chcemy, to powinniśmy biec za tym cały czas. To dążenie do jakiegoś celu, ale z oczami szeroko otwartymi na wszystko wkoło.”


Więcej:

Ptakova na Facebooku