Mad-Music.pl

Rag’N’Bone Man, twórca hitu ‘Human’, ujawnia klip do najnowszego przeboju ‘Skin’! Polski koncert już za 2 tygodnie!

Rag’N’Bone Man to bez wątpienia jedno z największych muzycznych odkryć ostatnich miesięcy. Łączący przebojowy pop z bluesową estetyką wokalista Rory Graham najpierw podbił światowe listy przebojów singlem „Human” (w Polsce pod koniec 2016 roku był to najczęściej odtwarzany utwór w stacjach radiowych!) a aktualnie kontynuuje pasmo sukcesów za sprawą nowego singla „Skin”, do którego udostępniony został właśnie zaangażowany społecznie klip. Kręcony w Kazachstanie obraz reżyserował Greg Davenport, odpowiedzialny za teledyki m.in. Seafret, Lonely The Brave czy Steve’a Masona (The Beta Band). Oba wspomniane utwory dostępne są na świetnie przyjętej płycie „Human”, która swoją premierę miała na początku lutego (posłuchaj/ pobierz TUTAJ).

Już za 2 tygodnie Rag’N’Bone wystąpi na wyprzedanym koncercie w warszawskim klubie Progresja – szczęściarze, którym udało się wykupić bilet na to wydarzenie mogą czuć się naprawdę wyjątkowo: aktualnie wszystkie najbliższe koncerty Rory’ego są wyprzedane na kilka miesięcy wprzód!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!