Mad-Music.pl

ZAYN prezentuje nowy singiel i zapowiada kolejną płytę! Posłuchaj “Still Got Time” ft. PartyNextDoor

W kilkanaście miesięcy stał się niekwestionowanym liderem list. Odważna decyzja ZAYNA o postawieniu na rozwój kariery solowy okazała się strzałem w dziesiątkę. Duet z Taylor Swift – „I Don’t Wanna Live Forever (Fifty Shades Darker)” oraz ballada „PILLOWTALK”, firmująca jego debiutancką płytę –„MIND OF MINE”, w krótkim czasie stały się globalnymi hitami! Teraz, prawie rok po premierze albumu, ZAYN ujawnia kolejny singiel – „Still Got Time” z gościnnym udziałem kanadyjskiego rapera PARTYNEXTDOOR. Utwór nagrany w Los Angeles jest efektem współpracy Zayna, Franka Dukes, Murda Beatz oraz PARTYNEXTDOOR, którzy również stoją za jego produkcją.

ZAYN może zaliczyć ubiegły rok do wyjątkowo udanych! Jako pierwszy dotychczas artysta brytyjski, który może poszczycić się faktem, że jego pierwszy solowy album zadebiutował jednocześnie na #1 U.S. Billboard Top 200 i Oficjalnej Brytyjskiej Liście Sprzedaży, otrzymał również statuetkę American Music Awards w kategorii „New Artist of the Year”!

Wraz z dzisiejszą premierą singla – „Still Got Time”, ZAYN zapowiedział, że już latem ukaże się jego kolejny album!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama