Mad-Music.pl

“Sam na sam” Szymona Chodynieckiego POLSKIM TELEDYSKIEM ROKU!

image003

Klip do utworu „Sam na sam” został okrzyknięty Polskim Teledyskiem Roku 2015! W plebiscycie organizowanym przez VEVO – jedną z najpopularniejszych platform muzycznych na świecie – internauci swoimi głosami wybrali najlepsze muzyczne produkcje video w jedenastu kategoriach.

Szymon, wspólnie z czterema  innymi polskimi artystami został nominowany w kategorii Polak Potrafi. O tytuł Teledysku Roku artysta walczył m.in. z klipem Dawida Podsiadło do singla „W dobrą stronę”, czy „Naucz mnie” Sarsy. Fani jednogłośnie zdecydowali, że to obraz do „Sam na sam” zasługuje na wygraną. Za scenariusz odpowiedzialni są Mona Kinal i Patryk Bułhak. Teledysk reżyserował Piotr Kubiak.

Teledysk do „Sam na sam” został  obejrzany już blisko 7 milionów razy, a sam singiel pokrył się Złotem!

Szymon Chodyniecki pracuje nad debiutancką płytą, której premiera planowana jest w przyszłym roku. Album ukaże się nakładem wytwórni Sony Music.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama