„Shot a friend” Holy Molly pnie się po listach Airplay i Shazam w Polsce!

Holy Molly robi kolejny krok w swojej karierze – tym razem dzięki najnowszemu singlowi „Shot a friend”. Niezwykle melodyjna i taneczna piosenka została świetne przyjęta przez słuchaczy, debiutując na 21. miejscu radiowego Airplaya w Polsce (obecnie #16!), #73 światowego Shazam Dance (obecnie #70) oraz #3 Shazam Polska!

Najnowszy singiel Holy Molly grany jest w czołowych stacjach radiowych w Polsce. Utwór można usłyszeć, między innymi, na antenach RMF FM, Radia ZET, Radia Eska, czy VOX FM. Popularność „Shot a friend” rośnie również w Rosji – piosenka zajmuje tam obecnie #20 miejsce w zestawieniu Shazam Dance, a usłyszeć ją można w Radio Energy, Like FM, czy DFM.

Utwory artystki regularnie pojawiają się na najpopularniejszych playlistach Spotify, czy Apple, gromadząc miliony streamów i wszystko wskazuje na to, że „Shot a friend” to kolejny numer, który na dobre zagości na listach przebojów.

Holy Molly to artystka kompletna – piosenkarka, autorka tekstów i aktorka. Jej poprzedni singiel „C’est la vie”, powstały we współpracy z włosko-francuskim duetem Shanguy, wybrzmiewał w stacjach radiowych w Rosji, na Ukrainie i w Polsce. Utwór „Twinkle Twinkle” znalazł się natomiast na takich playlistach Spotify jak: Dance Bandeau, SLAP!, Bangers, Power Hour i Mainstage oraz w Apple Music na liście TikTok Dance 2021.