Siostry Krewella powracają z nowym singlem. Posłuchaj ich propozycji na 2015 rok, „Somewhere to Run”!

image003

Somewhere to Run” to pierwsza propozycja na 2015 rok od duetu sióstr Krewella. Piosenka jest wynikiem eksperymentu i próby połączenia dance’owych rytmów z elementami rocka. Aby taki miks był możliwy, siostry Jahan i Yasmine zaprosiły do współpracy weterana rocka Dona Gilmore’a (Linkin Park, Korn) oraz twórcę przebojów dance’owych, The Pegboard Nerds. Już teraz możecie posłuchać efektów tej współpracy na TUTAJ. Dodatkowo Krewella zaprezentują swój nowy materiał 29 marca 2015 r., podczas Ultra Music Festival.

Krewella tworzą siostry Jahan i Yasmine Yousaf. Od czasu swojego debiutu w 2012 roku, z pozytywnie przyjętą przez krytyków EPką „Play Hard”, Krewella zdobyła dużą rzeszę fanów, którzy sami określają się mianem „Krew”.

Pierwszy album zespołu „Get Wet” zadebiutował na #8 amerykańskiego zestawienia  Billboard Top 200. Promujący go singiel „Alive” szybko zdobył 1. miejsce na liście Billboard Dance Radio Airplay, a klip do tego utworu ma już ponad 41 milionów odtworzeń. Siostry występowały na największych światowych festiwalach, w tym: Coachella, Electric Daisy Carnival, Lollapalooza i Tomorrowland.

Singiel „Somewhere to Run” promuje drugi album zespołu. Piosenkę możecie kupić już teraz w wersji cyfrowej m.in. TUTAJ.

***
http://www.krewella.net/

Źródło: Sony Music