Skorup zdradza tytuł płyty i prezentuje nowy klip

Skorup na planie klipu do DRZEWA. Fot. Magdalena Salbert (2)

„Ludzie chmur” – tak zatytułowany będzie 5. krążek Skorupa, którego produkcją
w całości zajął się duet JazBrothers. Album na sklepowe półki trafi jeszcze w tym roku. Przed weekendem (17.09) na MaxFloRecTV pojawił się 2. klip zwiastujący krążek. Sprawdźcie „Drzewo” – wideo, które w internecie zebrało już lawinę pozytywnych komentarzy!

 

Skorup & JazBrothers odsłaniają kolejne karty w związku z premierą wspólnego albumu. Po „Zagubionej autostradzie” (https://goo.gl/4fVZgf) przedstawiają kolejny singiel zapowiadający płytę. „ŁOOOO Nice! O to chodzi”, „świetny bit!”, „(…) to ma coś w sobie:)) Props!!”, „mocne w opór :3!”, „Jaco, Ty to jesteś mistrz!”, „Kozackie, jest progres”, „kot,sztos i bomba 😀 strasznie mi się spodobał ten utwór 😉 Skorup big up !” (zachowano pisownię oryginalną) – to tylko kilka z wielu pozytywnych komentarzy, które pojawiły się
na YouTubie  pod klipem do „Drzewa” w zaledwie kilkanaście godzin od premiery.
A Wy co sądzicie o nowej propozycji rapera? Dla ułatwienia teledysk prezentujemy poniżej.

 

W najnowszym singlu Skorupa wsparli: na skrzypcach – Tomasz Mucha, w chórkach – Marta Florek. Utworowi towarzyszy fabularny klip, w którym zagrali: Maciej Dziaczko, Sabina Langner i Agata Zjeżdżałka. Autorem scenariusza jest sam Skorup. Za realizację wideo odpowiada Radosław Bereś z grupy Ace of Art. Na Facebooku MaxFloRec dostępny jest już fotoreportaż z planu klipu. Aby zobaczyć, co działo się na tzw. backstage’u, klikajcie tutaj: https://goo.gl/YFo25J.

 

Klimatyczny i ekskluzywny utwór, jakim jest „Drzewo”, zamówić można w formie cyfrowej pod adresem sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść: http://goo.gl/jC3nAr).

 

Przypomnijmy, że wyczekiwany album „Ludzie chmur” do sprzedaży trafi jeszcze w tym roku. Ukaże się on oczywiście nakładem MaxFloRec. Jak zapowiadał przy okazji premiery poprzedniego obrazka Skorup: – To będzie inne brzmienie muzyki niż dotychczas. Będzie wolne tempo beatów pozwalające na eksperymenty z flow. Do tego pojawią się „żywe” instrumenty.

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)