Smolik // Kev Fox wyruszają w trasę „Queen Of Hearts EP Tour”

Duet Smolik // Kev Fox wyrusza w trasę promującą EP-kę „Queen Of Hearts„. Na wydawnictwo składają się 4 utwory, będące wynikiem sesji nagraniowej, która odbyła się w lutym ubiegłego roku w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel. 8 października duet zaprezentował najnowszy wideoklip do jednego z najnowszych utworów:

Podczas krótkiej trasy koncertowej promującej wydawnictwo panowie odwiedzą m.in. Warszawę, Gdańsk, Koszalin, Szczecin, Wrocław, Poznań, Kraków oraz Katowice.

Muzycy zapowiadają, że gdy tylko trasa dobiegnie końca mają zamiar przystąpić do pracy nad kolejnym długogrającym albumem.

Warto przypomnieć, że debiutancki album SMOLIK // KEV FOX zebrał bardzo dobre oceny od krytyków muzycznych, a także został uhonorowany Fryderykiem w kategorii elektronika i alternatywa. W czerwcu 2017 osiągnął status złotej płyty.

Dlaczego warto wybrać się na ich koncert? Bo grane na żywo te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie Smolika i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Keva nabierają kompletnie nowej energii.

Bilety:
miejsca siedzące: 89 zł
miejsca stojące: 69 zł

Dostępne na:
ebilet.pl
eventim.pl
ticketmaster.pl
ticketclub.pl
Empik/Saturn/Media Markt