Mad-Music.pl

„Some Kind of Heaven to początek nowej, odważnej Odysei. Szykujcie się na wspaniałą wycieczkę!” – Hurts

Hurts Some Kind Of Heaven single cover small

Uwielbiani w Polsce Brytyjczycy z Hurts (Theo Hutchcraft i Adam Anderson) wracają w światła reflektorów za sprawą premiery singla ‘Some Kind Of Heaven’, który właśnie trafił do sprzedaży cyfrowej (pobierz z iTunes TUTAJ).

Singiel jest zwiastunem trzeciej płyty Hurts, której premiera planowana jest jeszcze w tym roku. Producentem utworu jest stały współpracownik zespołu,Jonas Quant, który odpowiada za zaskakujące nowe, bardziej popowe brzmienie duetu. Pozostałe utwory na płycie wyprodukował razem z Jonasem sam Stuart Price (znany ze współpracy z Madonną, The Killers czy Take That) i  Ariel Rechtshaid (Haim, Vampire Weekend). Szczegóły płyty ujawnione zostaną w najbliższych tygodniach.

Ostatnimi wydawnictwami w dyskografii zespołu była płyta „Exile” i singiel „Under Control” nagrany z Calvinem Harrisem i Alesso, który trafił na szczyty list przebojów w całej Europie. Mają na koncie prawie półtora miliona sprzedanych płyt i 3 miliony singli. W Polsce ich krążki uzyskały status Platynowej (‘Happiness’) i Złotej Płyty (‘Exile’), zespół zagrał w Polsce kilka świetnie przyjętych koncertów, ostatnio na Orange Warsaw Festival w ub.r.

Źródło: Sony Music Poland

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!