Mad-Music.pl

Soundtrack do filmu Ryszarda Zatorskiego “Porady na zdrady” w sklepach od 24 lutego!

Porady - 300dpi

“Porady na zdrady” to film Ryszarda Zatorskiego, twórcy takich komediowych hitów jak „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!” oraz „Dzień dobry, kocham cię!”, które łącznie zgromadziły w polskich kinach ponad 5 milionów widzów! Produkcją „Porad na zdrady” zajęli się specjaliści od przebojów: „To nie tak jak myślisz, kotku” i „Śniadanie do łóżka”. W rolach głównych występują Magdalena Lamparska („Listy do M 2”, „Kochaj”) i Anna Dereszowska („Lejdis”, „Dzień dobry, Kocham cię!”). Aktorkom partneruje duet równie dobrany: Mikołaj Roznerski („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Kochaj”) i Krzysztof Czeczot („Pitbull. Nowe porządki”, „Singielka”). W pozostałych rolach zobaczymy Weronikę Rosati jako amatorkę seksownych Latynosów oraz Tomasza Karolaka jako króla poczytnych poradników na temat związków, rozwiązków i wszystkiego innego.

Przebojowemu filmowi towarzyszy równie przebojowa ścieżka dźwiękowa. Na płycie znalazły się muzyka ilustracyjna autorstwa Rafała Kulczyckiego, polskie i zagraniczne przeboje (m.in. Daria Zawiałow – “Malinowy chruśniak”, SIA – “Cheap Thrills”) oraz premierowy, tytułowy utwór Ani Dąbrowskiej. „Ta piosenka przeleżała w szufladzie kilka lat i nawet był plan, aby trafiła na płytę „Dla naiwnych marzycieli”. Nie udało nam się jednak wtedy znaleźć dobrego sposobu na jej aranżację. Kluczem okazał się film i propozycja napisania do niego utworu. Od razu pomyślałam o tej piosence, bo zawsze wierzyłam, że ma w sobie duży potencjał” – tak
o piosence “Porady na zdrady (Dreszcze)” mówi artystka.

Soundtrack do filmu PORADY NA ZDRADY dostępny tutaj: http://smarturl.it/

Tracklista:
1. Ania Dąbrowska – Porady na zdrady (Dreszcze)
2. Daria Zawiałow – Malinowy Chruśniak
3. Elle King – Ex’s and Oh’s
4. Sarsa – Zapomnij mi
5. Marika & Buslav – Trees
6. Sia – Cheap Thrills
7. Olly Murs – Dear Darlin’
8. I’m Feeling Good
9. We Can Fly
10. Martina M. – Cierpki
11. John Legend – All Of Me
12.
Rafał Kulczycki – Intryga (muzyka ilustracyjna)
13. Rafał Kulczycki – Refleksja (muzyka ilustracyjna)
14. Rafał Kulczycki – Zdrada (muzyka ilustracyjna)
15. Rafał Kulczycki – Slow Life (muzyka ilustracyjna)
16. Rafał Kulczycki – Dylemat Fretki (muzyka ilustracyjna)

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!