Mad-Music.pl

Pierwszy teledysk do singla “Do Domu” promującego nową płytę Guovy już w sieci!

okladka

13 lutego 2017 miał swoją premierę teledysk do pierwszego singla promującego nadchodzący album Guovy „Headliner” pod patronatem PROSTO TV. W utworze zatytułowanym „Do domu” obok raperki występuje jedna z największych gwiazd polskiego hip hopu czyli VNM, a za produkcję muzyczną odpowiada Essex. Twórcą klipu jest Piotr Smoleński. 

Nie było wcześniej na polskiej scenie raperki, która w tak krótkim czasie narobiłaby tak ogromnego zamieszania, jak kilka lat temu Guova. Teraz przyszedł czas jej na właściwy debiut  w barwach Sony Music Poland. To dziś artystka dojrzalsza, świadoma obranej drogi i kierunku. Guova nie chce zamykać się tylko na hip-hop i zna znaczenie słów praca, konsekwencja, nauka oraz dystans do siebie. Siła płyty „Headliner” to styl i przekaz. Znajdziemy tu refleksyjne teksty, kontrowersyjne społeczne tematy, jak i luźne imprezowe przemyślenia, a Guova w ciekawy sposób moduluje głos i stosuje charakterystyczne przyśpieszenia flow (ZAMÓW ALBUM W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ DZIŚ – http://www.empik.com/headliner-guova,p1136509001,muzyka-p ).

Na album “Headliner” składa się 15 utworów. Wyrazistej, pewnej siebie, charyzmatycznej Guovie w trzech utworach towarzyszą zacni goście. VNM rapuje w “Do domu”, 2sty nawija w “Dead Muthafuckas”, a wokalistka Masia śpiewa w “Ratuj mnie”. Sama Guova śpiewa w przebojowym “Popstar”. Muzycznie materiał nawiązuje do najnowszych trendów w elektronice – za bity odpowiadają między innymi tak zdolni producenci młodego pokolenia, jak Essex, Rzepa, Blbeatz czy Hightower.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama