Fot. Materiały prasowe

Sprawdź singiel Martiny M „Tylko komfort”

To popowo urbanowa produkcja z przekazem.

Jest wokalistką i songwriterką. Mieszka częściowo w Polsce, częściowo we Francji. Dziewczyna z dobrego domu zafascynowana ulicą, co słychać w jej najnowszym singlu, który dziś ma swoją premierę.

Tylko Komfort” mówi o momencie kiedy dojrzewasz do tego, żeby szanować samą/samego siebie w związku. To moment kiedy kochasz siebie na tyle, że wybierasz osobę, przy której czujesz się po prostu dobrze, która traktuje cię tak, jakbyś chciała być traktowaną. Nie kogoś, kto zakryje Twoje braki, lęki czy kompleksy.

tłumaczy Martina

Klip do „Tylko komfort” stworzył znany w hip hopowym świecie Kooza. Obrazek jest zapowiedzią kolejnych produkcji Martiny

Martyna Matwiejczuk, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko artystki współpracowała z takimi artystami jak Sokół i Pono, SoDrumatic, Pjus, LOAA oraz Ten Typ Mes, z którym odbyła trasę koncertową jako oficjalny support. Na koncie ma wydaną w 2011 roku EPkę „Extended Play” produkowaną przez Czarnego HiFi oraz debiutancką płytę „Prozopopeja” inspirowaną 3 letnim pobytem w Wielkiej Brytanii.

Potrzebowałam trochę czasu żeby odnaleźć swój kierunek. Dzisiaj moja muzyka to urban-pop, czyli pop inspirowany miejskim brzmieniem, rapem, r’n’b, muzyką elektroniczną, zwłaszcza francuską. Tak naprawdę wróciłam do korzeni ale w świeżym wydaniu. Sama piszę teksty,  komponuję sama lub wraz z producentami. Mam nadzieję, że nowe single Wam się spodobają.

Martina M