Fot. Materiały prasowe

Surfaces w duecie z Eltonem Johnem

Wschodząca gwiazda muzyki pop – Surfaces – spotyka legendę gatunku w osobie Eltona Johna. Efektem jest niezwykle chwytliwy i optymistyczny utwór „Learn to Fly”. To najbardziej nieoczywisty kandydat na hit lata 2020.

Surfaces zasłynęli wiralowym hitem „Sunday Best”, który ma już ponad 800 milionów streamów oraz szczyt listy Billboard Emerging Artists. Teksański duet tworzą Forrest Frank oraz Colin Padalecki. Dwójka muzyków połączyła siły z Eltonem Johnem, a efektem jest piosenka, dzięki której – w zamyśle twórców – świat przypomni sobie, jakie to uczcie, gdy lecimy (do interpretacji słuchaczy zostawiamy, czy chodzi o dosłowny, czy metaforyczny sens).

W „Learn to Fly” Elton John namawia słuchaczy: „Podnieś głowę wysoko, nie martw się, będzie dobrze”, dostarczając tym samym jakże potrzebnej inspiracji do tego, by strząsnąć z siebie kwarantannowe smutki. Elton wraz z Surfaces przekonuje, że wspólna praca oraz pozytywne myślenie pomogą w kolejnych etapach znoszenia restrykcji i ponownego otwierania świata.