Światowy gigant metalu w Polsce!

Koncert Disturbed w Polsce w 2019 roku – mamy to! Amerykański zespół metalowy wystąpi w naszym kraju w ramach trasy koncertowej, promującej ich najnowszy album „Evolution”.  Co, gdzie, kiedy? Znamy odpowiedzi na te pytania.

Disturbed ogłosili światową trasę koncertową, która promuje ich najnowszy album ‘Evolution’ oraz pochodzący z niego singiel „Are You Ready”, który zajął pierwsze miejsce na liście Billboard’s Hot Mainstream Rock Tracks Chart i utrzymywał się na tej pozycji przez 4 tygodnie! To dwunasty utwór w historii zespołu, który zajął najwyższą pozycję na liście, a jednocześnie utwór, który wspiął się tam najszybciej. Singiel odnotował ponad 5mln streamów w serwisie Spotify, a teledysk ma już ponad 7 mln wyświetleń na Youtube!
Evolution World Tour to nie tylko utwory z najnowszego albumu, ale także największe hity zespołu – publiczność usłyszy m.in. “Down With The Sickness,” “Inside The Fire” czy “The Sound Of Silence”.
Najnowszy album został nagrany w Vegas z Kevinem Churko, który wyprodukował również wydany w 2015 roku album “Immortalized“. Album ten zadebiutował na 1 miejscu na liście Billboard Top 200, zdobył platynowy certyfikat, a promował go potrójnie platynowy utwór „The Sound of Silence„. Ten ostatni zdobył GRAMMY® w kategorii „Best Rock Performance”.
Ponadto zespół zdobył nagrodę „Best Rock Artist” podczas iHeartRadioMusic Awards i otrzymał uznanie w The Wall Street Journal, New York Times, USA Today i wielu innych prestiżowych mediach.
Już w czerwcu polska publiczność będzie miała możliwość usłyszeć największe hity zespołu oraz materiał z nowej płyty na żywo – Disturbed wystąpią 20 czerwca w Warszawie (COS Torwar).

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl wystartuje w czwartek, 22 listopada o 10.00 i potrwa do godziny 17:00.