Sylwia Grzeszczak odpaliła „Rakiety”!

To już czas, Sylwia Grzeszczak odpala „rakiety” i zabiera nas w kolejna  muzyczną podróż.

Nowy, długo wyczekiwany singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc, mówi o wielkich marzeniach i przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce,  artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach.
Nowy singiel „Rakiety” zobrazowany został fantastycznym klipem, który zobaczyć można na oficjalnym kanale youtube Sylwii.

Dzisiaj również wystartowała przedsprzedaż nowej płyty Sylwii Grzeszczak, krążek zatytułowany „Best Of Live: 10 Ten Tour” ukaże się już 20 września. W 2019 roku minęło dzisięć lat od wydania przez Sylwię Jej debiutanckiego albumu „Ona i On”. Z okazji tego niezwykłego jubileuszu artystka wyruszyła w trasę koncertową pod tytułem 10TEN TOUR. W największych miastach Polski usłyszeć można było najpopularniejsze przeboje artystki w aranżacjach przygotowanych specjalnie na dziesięciolecie pracy artystycznej. Krążek „Best Of Live: 10 Ten Tour” jest zapisem występu Sylwii Grzeszczak w trójmiejskiej ERGO Arenie, na płycie usłyszeć można przekrój twórczości artystki w wyjątkowych wykonaniach i nowych aranżacjach. Tylko do zamówionych w przedsprzedaży płyt dołączany jest dodatkowy krążek zawierający singiel „Rakiety”. Wersja preorderowa jest ściśle limitowana i warto się spieszyć by zdobyć swój egzemplarz. Płytę można zamówić tutaj.