T-Mobile Electronic Beats Festival

Już 29 września w Teatrze Nowym w Warszawie odbędzie się festiwal Electronic Beats stworzony przez markę T-Mobile. W zeszłym roku to właśnie dzięki nim polska publiczność mogła po raz pierwszy zobaczyć zespół Gorillaz na żywo. Czy tegoroczne wydarzenie spodoba się fanom muzyki elektronicznej? Naszym zdaniem są na to bardzo duże szanse!

Jako główna gwiazda zaprezentują się Justice ze swoim DJ setem. Ten duet to ikony french house, reprezentanci kultowej wytwórni Ed Banger Records. Zadebiutowali w 2003 roku remixem utworu Simian „We Are Your Friends”, który stał się ich najbardziej rozpoznawalnym utworem. Wykorzystany został jako motyw przewodni tegorocznej kampanii T-Mobile Powroty.

Tego wieczoru zagrają także Maribou State, czyli duet tworzony przez Chrisa Davidsa i Liama Ivory’ego oraz Meute – zespół, który łącząc hipnotyczne techno z… brzmieniem orkiestr marszowych.

Na festiwalu wystąpią również wszystkie duety biorące udział w projekcie T-Mobile Electronic Beats POWROTY, czyli Kayah i KęKę, NOSOWSKA i ZAMILSKA, Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, Bass Astral x Igo oraz ostatni duet, który będzie nam dane poznać dopiero tego wieczoru. To będzie jedyna okazja, żeby zobaczyć wszystkich artystów związanych z POWROTAMI na jednej scenie i usłyszeć na żywo nowe wersje przebojów „Supermenka”, „Jeśli wiesz co chcę powiedzieć” oraz „Sutra”.

Bilety wciąż można nabyć na specjalnej stronie aplikacji GOING

UWAGA! Użytkownicy T-Mobile mogą zdobyć 50% zniżkę na bilety poprzez wysłanie darmowego smsa o treści TEB2018 na numer 80557. W odpowiedzi otrzymacie kod uprawniający do zakupienia jednego imiennego biletu za 43 zł. Regulamin promocji znajduje się pod tym LINKIEM.