Tego nie można przegapić! KUSH KUSH

Jeśli myślicie, że już kiedyś słyszeliście ten jazzowy sample, to dobrze myślicie. W 1997 roku w swoim hicie “Your Women” wykorzystał go zespół White Town.  Niemal równo 20 lat później fragment ten wkomponował w swoją kompozycję team producencki Kush Kush. Kawałek nosi tytuł “Fight Back With Love Tonight” i zapowiada się na hit lata!

Oryginalnie ten jazzowy sample wycięty został z utworu Lew Stone’a & The Monseigneur Band o tytule “My Woman”, skomponowanego w 1932 roku, z Alem Bowllym na wokalu. Kompozycja była jednym z największych hitów na Wyspach w latach 30.

Kush Kush nie tylko muzyką zwracają na siebie uwagę. Nie wiemy, jak się nazywają, skąd są, od jak dawna tworzą. Twarze chowają pod maskami królików. Wiadomo, że słowo “kush” po persku znaczy “szczęśliwy” albo “atrakcyjny”. Jest to też określenia rodzaju konopi indyjskich. Tak czy siak, wiąże się z rozrywką.

Singel “Fight Back With Love Tonight” to porywające, nowoczesne pomieszanie downbeatu, elektroniki i klimatycznych męskich wokali. Murowany kandydat na hit nadchodzącego lata! Nie wierzycie?! To przekonajcie się sami!