Mad-Music.pl

THE CHAINSMOKERS wracają z nowym numerem, który będziecie nucić cały styczeń (i luty) (+marzec) (&kwiecień)…

Paris_single cvr_medium res

Lyric video do ich utworu „Closer” osiągnęło miliard (!) odtworzeń na YouTube. Jeśli dodać do tego ponad 750 mln odsłuchów w serwisie Spotify i 3 nominacje do nagród Grammy, w tym w kategorii ‘Najlepszy Debiut’ – to już wiadomo, że chodzi o duet The Chainsmokers. W grudniu ukazała się ich EP-ka z przebojami ‘Setting Fires’, ‘Don’t Let Me Down’ i wspomnianym ‘Closer’.

I choć na pełen album duetu przyjdzie nam jeszcze poczekać, Alex Pall i Drew Taggart ujawnili właśnie lyric video do swojej najnowszej singlowej produkcji. Kawałek ‘Paris’ można obejrzeć TUTAJ – w obrazku występuje znana z Instagrama modelka Alexis Ren a zdjęcia kręcono w kurorcie Casa Malca w Meksyku. Po serii gościnnych występów zaprzyjaźnionych wokalistek, tym razem głównym wokalistą jest Drew a utwór po raz pierwszy zaprezentowany został podczas największego koncertu zespołu w Los Angeles, gdzie na scenę dołączyli do chłopaków Big Sean I The Backstreet Boys.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!