Mad-Music.pl

Tracklista nowej płyty Lany Del Rey

lana-600-1386251940

Lana Del Rey, która zasłynęła dzięki utworowi Video Games, przygotowuje się do wydania następcy Born To Die. Album został zatytułowany Ultraviolence i nie jest jeszcze znana dokładna data wydania krążka. Z kolei wiemy, że wydawnictwo będzie zawierać 14 piosenek (z czego 3 bonusy). Aktualnie został wydany jeden singiel West Coast, który nie zrobił “kariery” na listach przebojów. Nagrania odbyły się w Nashville, a czuwał nad nimi Dan Auerbach z The Black Keys.

Jej demówki były dobre, a piosenki mocne. Chciałem zaangażować muzyków, których cenię, by osiągnąć właściwe brzmienie. Nie zamierzałem zepsuć tego, co przygotowała. Śpiewała na żywo z 7-osobowym zespołem. Czyste szaleństwo.

TRACKLISTA: 

 1. Cruel World
 2. Ultraviolence
 3. Shades Of Cool
 4. Brooklyn Baby
 5. West Coast
 6. Sad Girl
 7. Pretty When You Cry
 8. Money Power Glory
 9. Fucked My Way Up To The Top
 10. Old Money
 11. The Other Woman
 12. Black Beauty
 13. Guns And Roses
 14. Florida Kilos

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama