Troye Sivan dziękuje fanom z z Polski za wsparcie przed premierą „Bloom”. Album już w sklepach!

Do sklepów i serwisów cyfrowych trafił drugi album australijskiego wokalisty Troye Sivana. Kilka dni przed premierą w Warszawie odbył się przedpremierowy odsłuch krążka „Bloom”. Artysta udostępnił zdjęcia z wydarzenia na swoim oficjalnym fanpage’u na Facebooku oraz podziękował polskim fanom za wsparcie.

W poście Troye czytamy:

Dziękuję ci to everyone who attended the listening party in Poland, ur support means so so so much to me. Sending loads of love and i hope u like the album x

Album „Bloom” promują cztery oficjalne single. Dwa z nich, „My My My!” i „The Good Side”, ukazały się w styczniu 2018. Kolejnym utworem promującym płytę był tytułowy kawałek, do którego powstał zachwycający wizualnie teledysk.

„Dance to This”, czwarty oficjalny singiel, to duet z Arianą Grande. Artysta zapowiedział, że w porównaniu do debiutu, jego drugi krążek jest bardziej mroczny, gitarowy oraz taneczny. Po reakcjach fanów z wtorkowego odsłuchu przedpremierowego możemy już w pełni potwierdzić, że „Bloom” dostarcza zarówno wzruszeń, jak i rytmów idealnych na parkiet.

Posłuchaj albumu „Bloom” w serwisach cyfrowych: KLIK

Info/fot.: info press