Trwa trasa GrubSona z nowymi utworami. „Złota kula” zyskuje na popularności.

GrubSon_ft._Krzysztof_Zalewski_-_Zlota_kula_(prod._Amateus)[okładka]

Pszów, Katowice, Kraków, Łódź, Gdynia i Tychy – to miasta, w których jeszcze
w tym roku zdąży zagrać GrubSon. Oprócz największych bangerów usłyszymy numery z jego nadchodzącej płyty. Pojawi się m.in. „Złota kula”, która ma spore szanse stać się kolejnym hitem

Jak pisaliśmy, GrubSon odkrywa kolejne karty. Po udanym „Męskim Graniu” artysta wyruszył w trasę, podczas której serwuje odbiorcom zupełnie nowe numery. Przekonali się
już o tym m.in. uczestnicy ArtDeRue OpenAir Festivalu, fani z okolic Zielonej Góry, Warszawy, Wrocławia, Bydgoszczy, Olsztyna czy mieszkańcy Wielkiej Brytanii.

Do końca bieżącego roku nowe utwory GrubSon zagra jeszcze w 6 miastach Polski. 29.11 wystąpi w pszowskim MOK-u, 5.12 w katowickim MegaClubie, a dzień później
w krakowskim kinie Kijów (IDA). 13.12 pojawi się na Event Horizon Festiwalu w Łodzi, 14.12 w Gdyni, a tuż przed świętami, 19.12, w Tychach.

W repertuarze koncertowym GrubSona znajdują się utwory z pokrytych złotem albumów „O.R.S” i „Coś więcej niż muzyka”, nagranego wspólnie z DJ-em BRK krążka „Gruby Brzuch” i kilka pozycji z nadchodzącej płyty.

W zeszłym tygodniu na MaxFloRecTV trafił pierwszy singiel ją zwiastujący. Nagrana wspólnie z muzykiem rockowym Krzysztofem Zalewskim „Złota kula” przez tydzień znajdowała się na playliście muzycznej „Popularne w YouTube – Polska” na stronie głównej ów serwisu. Przypomnijmy, że w klipie obok GrubSona i Krzysztofa Zalewskiego wystąpili: Jarecki oraz ShataQS. Realizacją wideo zajął się Michał Jagiełło. Za warstwę muzyczną samego utworu odpowiada Amateus. Za stronę czysto liryczną – GrubSon, Zalewski i lider formacji Muchy, Michał Wiraszko. Krążek, który promuje „Złota kula” ujrzy światło dzienne w pierwszym kwartale 2015 r.

Aktualnie na stronie głównej serwisu YouTube w miejscu „Złotej kuli” widnieje kolejna nowość z kanału MaxFloRecTV – „W związku z tymL.U.C-a z gościnnym udziałem pani Krystyny Prońko, reprezentanta MaxFloRec, K2, i Mesajaha.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)