TULIA – debiutancki album już w sklepach!

Wszystko zaczęło się w październiku 2017, kiedy Depeche Mode opublikowali na swoim oficjalnym fanpage’u zaskakującą folkową wersję jednego ze swoich największych przebojów, „Enjoy the Silence”. Cover wykonały cztery niezwykle uzdolnione dziewczyny ze Szczecina. Wielu fanów przecierało oczy ze zdumienia, a komentujący wręcz nalegali, by grupa nagrała kolejne utwory w unikatowej stylistyce. I tak narodziła się TULIA. Ich muzyka to połączenie klasycznych głosów charakterystycznych dla muzyki ludowej oraz najnowocześniejszej produkcji muzycznej.

Grupę Tulia tworzą młode, ale bardzo doświadczone artystki z gruntownym muzycznym wykształceniem, to głosy Joanny Sinkiewicz, Dominiki Siepki, Patrycji Nowickiej i Tulii Biczak.

Odpowiedzią na setki komentarzy i reakcji z całego świata oraz dziesiątki publikacji, JEST debiutancka płyta zespołu TULIA. Wypełnią ją głównie niezwykle oryginalne wersje utworów tak znakomitych artystów jak m.in.: Obywatel GC, Wilki, O.N.A, Seweryn Krajewski, Stan Borys czy Dawid Podsiadło. Dziewczyny z TULII nie ograniczają się do interpretacji tylko cudzego repertuaru, w związku z tym na płycie znajdują się także dwie autorskie kompozycje.

Wersja DeLux albumu, dostępna tylko w EMPIK, zawiera 5 dodatkowych utworów w tym znany już wszystkim fanom TULII cover zespołu Depeche Mode „Enjoy The Silence”, czy też „Nothing Else Matters”zespołu Metallica.

Album można zamawiać na: http://www.empik.com/tulia-tulia,p1196726523,muzyka-p

TRACK LISTA (Special Empik Edition):

 1. Nieznajomy
 2. Eli lama sabachtani
 3. Nie pytaj o Polskę
 4. Jeszcze Cię nie ma- utwór autorski
 5. Kiedy powiem sobie dość
 6. Wstajemy już –utwór autorski
 7. Nigdy więcej nie tańcz ze mną
 8. To nie ptak
 9. To wychowanie
 10. Uciekaj moje serce
 11. Krakowski Spleen
 12. Jaskółka uwięziona
 13. Enjoy The Silence
 14. Nothing Else Matters
 15. bonus track – a capella live in studio – Zazdrość

Album winylu pojawi się już 15 czerwca. Dostępny już w sprzedaży w EMPIK: http://www.empik.com/tulia-tulia,p1201345143,muzyka-p

Wzruszają, zachwycają, jednocześnie zaciekawiają autorskim singlem pt.: Jeszcze Cię nie ma. To właśnie ten utwór zaprezentują podczas 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w konkursie Premiery dnia 9 czerwca!