Fot. Materiały prasowe

Twórca przebojowej wersji „Freed From Desire” z nowym singlem!

Kiedy Drenchill zaprezentował swoją aranżację klasyku Gali „Freed From Desire” w listopadzie 2018 roku, nikt nie mógł przewidzieć jak dalej podtoczą się losy artysty. Utwór stał się megahitem w Polsce, Rosji i większości państw wschodniej Europy – zdobywając pierwsze miejsca w platformach takich jak Shazam, czy Spotify. Na ten moment singiel ma ponad 56 milionów wyświetleń w YouTube oraz 40 milionów odtworzeń w Spotify. Była to najczęściej odtwarzana piosenka w radiach w Polsce w całym 2019 roku.

Dzięki „Freed From Desire” Drenchill zdobył swoje pierwsze platynowe i złote odznaczenia, występował w klubach, na festiwalach oraz podczas wielu programów telewizyjnych. Jego największy koncert odbył się na stadionie, a publiczność liczyła aż 40 tysięcy słuchaczy! Utwór „Freed From Desire” był również najczęściej odtwarzanym singlem w 2019 roku w polskim radiu.

Teraz Drenchill łączy siły z Giorgio Gee (650 tysięcy miesięcznych słuchaczy na Spotify) i wypuszcza utwór „Wa Wa”. Artyści razem stworzyli house’owy numer z porywającym podkładem i chwytliwą melodią.