„Ultramagnetic” – czwarty album Power of Trinity już dostępny!

„Ultramagnetic” to czwarty studyjny album łódzkiego zespołu Power of Trinity. Płyta zawiera 11 kawałków, które powstały w czasie wielkich zmian, zarówno tych zespołowych, jak i prywatnych. Zmian na lepsze, z nową jakością, świeżym spojrzeniem, ale tez doświadczeniem. Produkcję po raz drugi muzycy powierzyli Agimowi Dżeljilji.

Agim to świetny człowiek, którego zaangażowanie i pomysły okazały się nie do przecenienia. Reszta z nas dojrzała i liczymy, że doświadczenie plus świeżość dały doskonałą mieszankę „Ultramegnetic”, która przyciągnie wasze zmysły i ciała ~ PAWEŁ WOCHNA

Power of Trinity powstali w 1996 roku w Łodzi. Muzyka grana przez grupę charakteryzuje się oryginalnym stylem poprzez łączenie gatunków rock, dub, reggae i elektroniki. Debiutancka płyta zespołu „11” znalazła się na liście dziesięciu najważniejszych polskich debiutów ostatniej dekady według magazynu „Teraz Rock”.

Drugi album „Loccomotiv” zyskał miano jednej z najpopularniejszych polskich płyt rockowych 2011 roku. Singiel „Chodź ze mną” podbił playlisty wielu stacji radiowych, a liczba jego odtworzeń w serwisie YouTube to niemal sześć milionów. W roku 2012 zespół zdobył prestiżowe Grand Prix Orange Warsaw Festival, na którym wystąpił m.in. u boku Lauren Hill, Prodigy i Linkin Park. Na początku września 2014 odbyła się premiera trzeciego, doskonale przyjętego przez krytyków i fanów, studyjnego krążka „Legorock”.
8 czerwca 2018 ukazał się singiel i klip „Telefon” promujący najnowszy, czwarty album zespołu, „Ultramagnetic”. Teledysk do drugiego singla, „Kontra”, ukaże się 11 września.

„Ultramagnetic” – lista utworów: 
1. GDZIE ONI SĄ
2. TELEFON
3. OGIEŃ
4. BLASK
5. BEZCZELNIE
6. WIELKI DZIEŃ
7. KONTRA
8. RAZEM
9. WTOREK
10. FENG SHUI
11. PRYWATNY RAJ

Odsłuch albumu: