Mad-Music.pl

Unikalny album słynnego projektu Gouryella!

Gouryella to było coś nowego, brzmienie które miało wielki wpływ na rozwój sceny klubowej. Wzorowało się na nim wielu DJ’ów i producentów z dzisiejszej czołówki. Album “From The Heavens”, to znakomite podsumowanie. Historia muzyki trance w pigułce.

Gouryella 1

Gouryella to jeden z najbardziej znanych, trance’owych projektów wszech czasów. Założony w 1999 roku przez Ferry’ego Corstena oraz DJ’a Tiësto, wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród fanów nowych brzmień. Single takie jak „Gouryella”, „Walhalla” czy „Tenshi” uważane są za klasyki gatunku, które po dzień dzisiejszy usłyszeć można w klubach oraz na festiwalach. Ostatni z nich, znalazł się nawet na ścieżce dźwiękowej do gry „FIFA 2002”.

Po trzech latach działalności, projekt został rozwiązany na rzecz solowych karier obydwu artystów. Teraz, ponad dekadę później, Ferry Corsten reaktywuje Gouryellę, prezentując dwa zupełnie nowe utwory „Anahera” i „Neba”. Obydwa zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem, czego dowodem są pierwsze miejsca wśród bestsellerów Beatport oraz iTunes. Unikalną niespodzianką dla fanów jest specjalne, limitowane wydawnictwo zatytułowane „From The Heavens”. Album i kompilacja w jednym. Wszystkie osiem singli Gouryelli, solowe nowości Corstena i specjalny dodatek od Dimension.

Fenomenalny zestaw, który powinien znaleźć się w kolekcji każdego fana klubowych brzmień!

Ferry Corsten pres. Gouryella - From The Heavens (front)

Tracklista:

 1. Ferry Corsten pres. Gouryella – Intro
 2. Ferry Corsten pres. Gouryella – Gouryella
 3. Ferry Corsten pres. Gouryella – Ligaya
 4. Ferry Corsten – Drum’s A Weapon
 5. Ferry Corsten pres. Gouryella – Gorella
 6. Ferry Corsten – Voema
 7. Ferry Corsten – Follow You
 8. Dimension – Dopamina
 9. Ferry Corsten pres. Gouryella – Walhalla
 10. Ferry Corsten pres. Gouryella – Tenshi
 11. Ferry Corsten pres. Gouryella – Anahera
 12. Ferry Corsten pres. Gouryella – Neba

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!