Unikalny koncept album Ferry’ego Corstena

Legendarny DJ i producent prezentuje swój nowy, niepowtarzalny materiał. Opowieść science-fiction, która porusza tematy związane z religią, historią i ideałami. Przed Wami wydawnictwo pt. “Blueprint”, koncept album, soundtrack i audiobook w jednym.

Tajemnicza wiadomość z kosmosu zagraża Ziemi. Rok 2017 oznacza przybycie nowego albumu, od jednego z najpopularniejszych pionierów trance’owych brzmień. Miłość do muzyki i pasja w odkrywaniu nauki oraz przestrzeni kosmicznej, były główną inspiracją do nagrania „Blueprint”. Koncepcyjnego dzieła, które opowiada o istnieniu ludzkości i odwiecznym pragnieniu dotarcia poza nasz wszechświat.

Ferry Corsten przygotował historię science-fiction, cytując odniesienia do cenionych autorów gatunku, takich jak Hugo Gernsback i HG Wells. W projekt zaangażował się David H. Miller, scenarzysta popularnych seriali „House Of Cards” i „Rosewood”. Lektorem, który wprowadzi słuchaczy w inny wymiar, jest hollywoodzki aktor Campbell Scott, znany m.in. z serii filmów o Spider-Manie. Fani mogą dołączyć do tej międzygwiezdnej podróży, za sprawą interaktywnej strony, gdzie odkryją kolejne elementy opowieści dzięki specjalnym filmom.

Od pierwszego utworu, zawładnie Wami historia bohaterów, poprzez emocjonalne kompozycje z bogatymi, elektronicznymi przestrzeniami. Wydawnictwo pt. „Blueprint”, oferuje słuchaczom zbadanie nieznanego świata, wizję jakiej jeszcze nie słyszeli w produkcjach Ferry’ego Corstena.

Tracklista:

CD 1:

 1. Reception
 2. Blueprint
 3. Your Face (feat. Eric Lumiere)
 4. Venera (Vee’s Theme) (Ferry Corsten pres. Gouryella)
 5. Something To Believe In (feat. Eric Lumiere)
 6. Waiting (feat. Niels Geusebroek)
 7. Here We Are (feat. HALIENE)
 8. Edge Of The Sky (feat. HALIENE)
 9. A World Beyond

CD 2:

 1. Trust
 2. Lonely Inside
 3. Piece Of You (feat. HALIENE)
 4. Wherever You Are (feat. HALIENE)
 5. Drum’s A Weapon
 6. Reanimate (feat. Clairity)
 7. Another Sunrise (feat. Eric Lumiere & HALIENE)
 8. Eternity

Specjalna strona: blueprint.ferrycorsten.com