Mad-Music.pl

Wielki powrót po dekadzie – Tola z nowym singlem!

 
TAG -->

Tolę kojarzono kiedyś wyłącznie z grupą muzyczną Blog27 – czas popowego zespołu dawno minął, a przez dziesięć ostatnich lat o jej twórczości mogliśmy usłyszeć niewiele. Szlagowska jednak nie zakończyła przygody z muzyką, właśnie światło dzienne ujrzał pierwszy singiel z nadchodzącego wydawnictwa młodej wokalistki.

Szlagowska po zakończeniu działalności zespołu wyjechała do Stanów, gdzie przez dekadę pracowała nad materiałem, który trafi na solowy krążek. Subtitles – bo taki tytuł będzie nosił album – jest zupełnie nową ścieżką w muzycznej karierze Toli. Utrzymany w indierockowym klimacie przepełniony będzie syntetycznymi brzmieniami, żywymi instrumentami – a całość dopełnią teksty odzwierciedlające otaczającą rzeczywistość oraz w jaki sposób jest odbierana ona przez Tolę.

Pierwsze podejście do utworu Atmosphere wokalistka zrobiła ponad 6 lat temu, gdy po raz pierwszy spotkała się z Timem Andersonem – producentem najpopularniejszych singli takich muzyków jak chociażby Twenty One Pilots czy Lykke Li.

Klip nakręcono na pustyni oddalonej od Los Angeles o blisko trzy godziny – część zdjęć powstała także w domu reżysera, włoskiego filmowca Tao Ruspoli a jego główną inspiracją był film Godarda Masculin Feminin. 


Więcej:

Tola na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama