Fot. materiały prasowe

„Wierzę w Nas” – Debiut Bartosza Hołubowskiego

„Wierzę w Nas” to debiutancki singiel Bartosza Hołubowskiego – wokalisty oraz autora tekstów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od najmłodszych lat kiedy po raz pierwszy swoje kroki stawiał na lokalnych scenach. Piosenka jest odzwierciedleniem uczuć zakochanej osoby, która straciła swoją drugą połówkę i mimo, że nie ma szans na powrót to nadal wierzy w miłość, która ich łączyła.

Praca nad moim pierwszym singlem była nie lada wyzwaniem, ponieważ wraz z euforią towarzyszyły mi również obawy, że nie będę w stanie udźwignąć powagi historii, którą od samego początku chciałem przekazać. Utwór jest dla mnie szczególnie ważny, gdyż został napisany na podstawie uczuć, które nieustannie towarzyszyły mi przez ostatnie lata mojego życia. Dlatego też ogromnie cieszę się z faktu, że mogłem go stworzyć z tak doświadczoną kompozytorką jaką jest Azzja

mówi Bartosz

Bartosz Hołubowski – kto to?

Bartosz Hołubowski – młody wokalista, pochodzący ze Śremu, aktualnie student drugiego roku na Collegium Da Vinci w Poznaniu. Uczestnik wielu konkursów muzycznych na szczeblach zarówno gminnych, powiatowych oraz wojewódzkich, gdzie w większości udało mu się stawać na podium.

Wyróżniony przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty podczas VII Gali Utalentowanych Młodych Wielkopolan w 2018 roku.

Prezentował swoje umiejętności w internetowym Radiu Young Stars, gdzie podczas programu „Łowca Talentów” zachwycił publiczność i zajął 2 miejsce. W 2020 roku był uczestnikiem konkursu organizowanego we współpracy z Radio Eska, gdzie udało mu się dotrzeć do 3 etapu.

W niedługim czasie zebrał spore grono odbiorców bacznie działając na Tiktoku i Instagrame oraz biorąc udział produkcjach u Youtubera Dominika Łupickiego, który uzyskał przeszło ponad milion subskrypcji na swoim kanale.

Już w tym roku wystąpi na głównej scenie wydarzenia dla twórców internetowych – Social Zone 2, które odbędzie się w Płońsku.