Wolska prezentuje „Niewidomy świat”

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i multiinstrumentalistka – WOLSKA – prezentuje nowy singiel: Niewidomy świat.

Zwykle koniec roku to czas podsumowań. Dla WOLSKIEJ 2021 to rok, w którym wszystko co muzyczne nabrało niesamowitego tempa. I choć nikt już dziś nie mówi „WOLSKA – debiutantka”, to wciąż poznajemy jej kolejne zaskakujące oblicza, które potwierdzają jej artystyczną dojrzałość i wyjątkową wrażliwość.

Tym razem WOLSKA prezentuje kolejną autorską piosenkę, która choć napisana jakiś czas temu, to zawiera bardzo aktualny przekaz. O takich piosenkach zwykle mówi się: „zaangażowana”.

Już sam tytuł intryguje, a tekst, jak zwykle u WOLSKIEJ, to efekt obserwacji i przemyśleń.

Nie widzisz czy nie chcesz widzieć – WOLSKA nie pozostawia tu miejsca na wymijającą odpowiedź. Innych możesz oszukać, lecz siebie nie oszukasz – uniwersalna prawda, którą WOLSKA przypomina w dobrym momencie.

Napisałam tą piosenkę, gdy miałam 17 lat. Wówczas nie do końca wiedziałam, dlaczego tak ułożyły mi się jej słowa. Byłam chyba zbyt młoda, żeby to w pełni rozumieć. Ta piosenka dojrzewała wraz ze mną i dziś jest ten czas, żeby się nią podzielić. Nie chcę dorabiać żadnej ideologii, nie pisałam jej do konkretnej osoby ani o konkretnej sytuacji. Pozostawiam słuchaczom dowolność – mam nadzieję, że sami znajdą w niej coś, co będzie dla nich ważne i prawdziwe

tak sama autorka mówi o utworze Niewidomy świat

WOLSKA kolejny raz sama napisała tekst oraz muzykę, a ostateczny kształt ta piosenka zawdzięcza współpracy z producentem Piotrem Siejką oraz Marysią Jagłowską, która przygotowała oprawę graficzną utworu.

Na podsumowanie roku mamy jeszcze czas, a tymczasem zapraszamy do odsłuchania Niewidomego świata WOLSKIEJ.