WORLD WIDE WARSAW 2019 PREZENTUJE : DENGUE DENGUE DENGUE!

8 marca w na razie jeszcze tajemniczej lokalizacji w centrum Warszawy odbędą się tropikalno-futurystyczne tańce. Powstaje nowe miejsce, które wkrótce będziecie często odwiedzać, ale na odsłonięcie tej karty musicie jeszcze zaczekać! Ale na pewno warto nam zaufać co do tego wydarzenia, bo odpowiedzialność za parkiet weźmie duet Dengue Dengue Dengue! – zamaskowani artyści pochodzący z pachnącej ceviche i ociekającej pisco Limy. Ich brzmienie to wypadkowa fascynacji amazońską pandillą i latynoską wrażliwością podsyconą nutą psychodelii. Rafael Pereira i Felipe Salmon uciekają od prostych rozwiązań i stawiają na nietypową rytmikę, peruwiańskie zaśpiewy i soczysty bassline.

Na przestrzeni siedmiu lat DDD! wydali dwa studyjne albumy – La Alianza Profana i Siete Raíces oraz kilka równie ważnych EP-ek, w tym ubiegłoroczny, znakomity krążek Semillero. Muzycy związani są m.in. z labelem Enchufada, w którym wydają tak ciekawe postacie ze świata etnicznej basowej elektroniki jak Branko, Buraka Som Sistema czy Mina.

Dengue Dengue Dengue! występowali na renomowanych festiwalach na całym świecie – Unsound, RBMA, Lente Kabinet czy Sónar to tylko niektóre z nich. Teraz po raz pierwszy zagrają w Warszawie, gdzie pojawią się w sekretnej, wyjątkowej lokalizacji.

Bilety na to wydarzenie, jak i na wszystkie koncerty WWW złapiecie w Going.

*źródło: materiały od organizatora