Mad-Music.pl

Wspierani artyści: Krafcy

Exhibition game

W 1997 roku, w rodzinnej Bochni, w głowach kilku muzyków zrodził się pomysł, by dać upust swoim fascynacjom muzycznym. I to właśnie miłość do dźwięków granych przez m.in. Hendrixa, Kravitza, Red Hot Chili Peppers czy Prince’a przypieczętowuje powstanie LENIWYCH KRAFCÓW. Taką nazwą posługiwali się przez jakiś czas, koncertując na klubowych scenach Krakowa i w jego okolicach…. I to z powodzeniem! Podczas występów entuzjastycznie przyjmowane były Krafcowe aranżacje hitów, między innymi George’a Michael’a, Jamiroquai, Madonny, Simple Red, Jackson’a czy też wymienionych wcześniej artystów inspirujących powstanie zespołu.

Po kilku latach, kiedy skład personalny się ustabilizował, a repertuar został wzbogacony o autorskie piosenki, muzycy pozbyli się ze swojej nazwy słowa “Leniwi”… i ostro zabrali się do szycia! Warto wspomnieć, że od początku nowego milenium personel Krafców to ludzie, którzy swoje doświadczenie muzyczne nabywali m.in. z TSA, Moniką Brodką, Renatą Przemyk, Czterema Szmerami, ZIYO, Kulturką, Inkwizycją, Halio Band, Revolucją, Latającymi Talerzami, chórem Pueri Cantores Sancti Nicolai i wieloma innymi.

Czytaj więcej: KRAFCY INFO

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama