Zalewski śpiewa Niemena – czas na winyl i drugą trasę koncertową

Na początku tego roku premierę miała płyta, na którą wszyscy czekali. Jedni z niepokojem, drudzy z ekscytacją. Mowa oczywiście o albumie „Zalewski śpiewa Niemena”, który okazał się ogromnym sukcesem. Teraz na półki trafia wersja winylowa, a artysta zapowiedział drugą trasę koncertową promującą wydawnictwo.

Wszystko zaczęło się w Jarocinie, gdzie organizatorzy kultowego festiwalu postanowili godnie uczcić dwie piękne rocznice – pół wieku od premiery płyty „Dziwny jest ten świat” i 30 lat od pierwszego występu Czesława Niemena na jarocińskiej imprezie – i zaproponowali Krzysztofowi Zalewskiemu przygotowanie koncertu z repertuarem Mistrza. Artysta podjął wyzwanie, jednak nie skończyło się na tylko jednym utworze. W styczniu 2018 roku premierę miała płyta „Zalewski śpiewa Niemena” a razem z nią pierwsza trasa koncertowa. Sugerując się sukcesem, wydawnictwo postanowiło iść za ciosem i tak oto światło dzienne ujrzał winyl o tym samym tytule. Oprócz niego artysta wypuścił kolejny singiel promujący album. Jest nim utwór „Jednego Serca”, do którego został nagrany przejmujący teledysk.

Jeżeli jesteście zainteresowani usłyszeniem Krzysztofa Zalewskiego w repertuarze odbiegającym od jego solowego mamy dla Was dobrą wiadomość. Artysta ogłosił drugą trasę koncertową, a my mamy dla Was terminy i miejsca koncertów. Lista prezentuje się następująco:

07.09. WARSZAWA Teatr Roma | SOLD OUT 
10.09. WARSZAWA Teatr Roma | SOLD OUT 
23.09. POZNAŃ Sala Ziemi
24.09. TORUŃ Jordanki
25.09. GDAŃSK Filharmonia Bałtycka | SOLD OUT
30.09. SZCZECIN Filharmonia w Szczecinie
01.10. SZCZECIN Filharmonia w Szczecinie | SOLD OUT 
08.10. ŁÓDŹ Teatr Wielki | SOLD OUT
09.10. KATOWICE NOSPR | SOLD OUT
11.10. RZESZÓW Filharmonia Podkarpacka | SOLD OUT 
12.10. LUBLIN Centrum Spotkania Kultur

Większość koncertów jest już wyprzedana, co świadczy o tym, jaką popularnością cieszy się ta trasa. Jeśli więc w Waszej okolicy bilety są jeszcze dostępne – nie zwlekajcie, to trzeba usłyszeć na żywo!