Mad-Music.pl

Zalewski śpiewa Niemena – czas na winyl i drugą trasę koncertową

Na początku tego roku premierę miała płyta, na którą wszyscy czekali. Jedni z niepokojem, drudzy z ekscytacją. Mowa oczywiście o albumie “Zalewski śpiewa Niemena”, który okazał się ogromnym sukcesem. Teraz na półki trafia wersja winylowa, a artysta zapowiedział drugą trasę koncertową promującą wydawnictwo.

Wszystko zaczęło się w Jarocinie, gdzie organizatorzy kultowego festiwalu postanowili godnie uczcić dwie piękne rocznice – pół wieku od premiery płyty „Dziwny jest ten świat” i 30 lat od pierwszego występu Czesława Niemena na jarocińskiej imprezie – i zaproponowali Krzysztofowi Zalewskiemu przygotowanie koncertu z repertuarem Mistrza. Artysta podjął wyzwanie, jednak nie skończyło się na tylko jednym utworze. W styczniu 2018 roku premierę miała płyta “Zalewski śpiewa Niemena” a razem z nią pierwsza trasa koncertowa. Sugerując się sukcesem, wydawnictwo postanowiło iść za ciosem i tak oto światło dzienne ujrzał winyl o tym samym tytule. Oprócz niego artysta wypuścił kolejny singiel promujący album. Jest nim utwór “Jednego Serca”, do którego został nagrany przejmujący teledysk.

Jeżeli jesteście zainteresowani usłyszeniem Krzysztofa Zalewskiego w repertuarze odbiegającym od jego solowego mamy dla Was dobrą wiadomość. Artysta ogłosił drugą trasę koncertową, a my mamy dla Was terminy i miejsca koncertów. Lista prezentuje się następująco:

07.09. WARSZAWA Teatr Roma | SOLD OUT 
10.09. WARSZAWA Teatr Roma | SOLD OUT 
23.09. POZNAŃ Sala Ziemi
24.09. TORUŃ Jordanki
25.09. GDAŃSK Filharmonia Bałtycka | SOLD OUT
30.09. SZCZECIN Filharmonia w Szczecinie
01.10. SZCZECIN Filharmonia w Szczecinie | SOLD OUT 
08.10. ŁÓDŹ Teatr Wielki | SOLD OUT
09.10. KATOWICE NOSPR | SOLD OUT
11.10. RZESZÓW Filharmonia Podkarpacka | SOLD OUT 
12.10. LUBLIN Centrum Spotkania Kultur

Większość koncertów jest już wyprzedana, co świadczy o tym, jaką popularnością cieszy się ta trasa. Jeśli więc w Waszej okolicy bilety są jeszcze dostępne – nie zwlekajcie, to trzeba usłyszeć na żywo!

Weronika Paliczka

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama