Mad-Music.pl

Znamy szczegółową rozpiskę Orange Warsaw Festival!

Orange Warsaw Festival startuje już za 2 tygodnie – poznaliśmy trzech wykonawców, którzy zamykają line up jedenastej już edycji festiwalu. Organizatorzy wraz z ogłoszeniem ostatnich nazwisk podali rozpiskę godzinową na pierwszy, muzyczny weekend czerwca.

Jako ostatni do składu tegorocznego Orange dołączyli polscy twórcy, którzy prężnie rozwijają polską scenę alternatywną – a mianowicie Mery Spolsky, Marcelina i Rebeka. Tym samym poznaliśmy wszystkich wykonawców, którzy zagrają na służewskim Torze Wyścigów Konnych w Warszawie w pierwszy weekend czerwca.

W ubiegłym roku przy dwóch festiwalowych scenach bawiło się blisko 60 tysięcy uczestników – którzy już niedługo wrócą na teren Orange, by usłyszeć na żywo między innymi Sama Smitha, Florence + The Machine czy Axwella & Ingrosso.


Więcej:

Orange Warsaw Festival na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama