Mad-Music.pl
fot. Patryk Morzonek

5173, czyli debiutancki singiel Patryka Szczepanika!

 
TAG -->

Szczepanik znany jest przede wszystkim ze swojej twórczości internetowej związanej z YouTube. Od siedmiu lat kręci różnego rodzaju filmiki, to od dłuższego czasu czuł, że pokazywanie tylko zabawnej strony siebie kiedyś przestanie mu wystarczać. Jego pasją od zawsze była muzyka, a wczoraj premierę miał debiutancki singiel Patryka, który zapowiada nadchodzące wydawnictwo.

Utwór 5173 zwiastuje debiutanckie wydawnictwo, którego premiera zapowiedziana jest na wakacje. Nie da się ukryć, że utwór od razu wpada w ucho – a to za sprawą połączenia elektrycznej gitary z synthami typowymi dla lat 80. Singiel ma bardzo fajne brzmienie, które dopełnia ciekawy wokal Patryka. W pierwszym singlu, zapowiadającym album, swój udział ma też dobrze znana Zagi. I trzeba przyznać, że ten duet bardzo do siebie pasuje.

5173 opowiada o tym, że dana sytuacja może być rozumiana na wiele sposobów – a wszystko zależy od naszego punktu widzenia. Jak zapowiada sam Patryk, cały album będzie w podobnej estetyce. A co znaczy tajemniczy tytuł?

Nietypowy tytuł ma swoje znaczenie, które zostanie wkrótce zdradzone – singiel doczeka się pełnometrażowego klipu już na początku kwietnia. W teledysku główną rolę zagra beauty influencerka – i prywatnie partnerka wokalisty – Weronika Jaguś.


Więcej:

Facebook

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama