Mad-Music.pl

Ala | Zastary prezentuje “Bibeloty”!

 
TAG -->

Alicja Boratyn i Jakub Sikora, czyli duet Ala Zastary, tworzą soczysty pop z elementami r’n’b i elektroniki. Pierwszy singiel duetu Pilot trafił do zestawiania najlepszych polskich singli roku 2019, a na swoim koncie mają także tytuł finalistów plebiscytu Gazety Wyborczej Sanki, który ma na celu odkrywanie nowych twarzy muzycznych. 

Bibeloty to piosenka-pozytywka: to coś wyjątkowo osobistego i intymnego, co chronimy przed światem. Przypomina o tym, że są na niej jeszcze piękne rzeczy, osoby i zjawiska. Może pomóc, gdy czujemy się naprawdę źle. I o tym też jest ten utwór – o momentach słabości i bezsilności, a także o poczuciu, że zawiedliśmy samych siebie.

Materiał został nakręcony na taśmie filmowej 16mm i prezentuje poetycki kolaż o poszukiwaniu schronienia przed światem. Światem, który codziennie zmusza nas do przybierania masek i ról. Bohaterki teledysku, dwie dorastające dziewczyny, znajdują je w starej szafie – stoi w szczerym polu, a pośród wielu bibelotów, trochę omszałych i niedzisiejszych, znajdzie się miejsce na prawdziwe, piękne uczucia. Wystarczy wejść.

Singiel dostępny będzie w nowej, zremasterowanej wersji na limitowanym, winylowym wydawnictwie JUTRO?, które właśnie się ukazało i jest możliwe do kupna na bandcampie zespołu.


ALA | ZASTARY na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama