Okładka/Materiały prasowe

ACTRESE ogłasza nowy singiel 'LOLA’

ACTRESE, przygotowuje się do wydania nowego singla – 'LOLA’. Piosenka będzie dostępna na całym świecie 27 lutego. 'LOLA’ została napisana przez ACTRESE i wyprodukowana przez wschodzącego producenta Lewis’a Amoroso (Amo Audio) z Brighton, Wielka Brytania.

Nowa na Londyńskiej scenie muzycznej ACTRESE, jest gotowa podbić świat z tym świeżym, melodyjnym, tanecznym kawałkiem, któremu towarzyszy jej tajemniczy a zarazem lekko kokieteryjny głos. Pokazuje nam jej umiejętność łączenia barwnych (wyraźnych) melodii z autentycznie szczerym tekstem i hipnotyzującym klimatem. 'LOLA’ jest jak północny romans motywowany podmiejskimi snami o ucieczce. Już od pierwszego wersu – ‘Dreaming ‘bout life, Is it bad?’ – ACTRESE przenosi słuchacza do muzycznego świata pełnego uczuć i emocji. Żyjąc w Londynie, gdzie ciężko jest powiedzieć co jest prawdziwe, ACTRESE upewnia – ‘I didn’t make it up’ – odrobina nadzieji, która może przydać się niejednemu z nas.

ACTRESE jest kobiecą twarzą nowej generacji indie pop, opisując swoją muzykę jako 'sexy envisionment of reality’. Jest uosobieniem bezkompromisowej marzycielki a porównywano ją do takich artystów jak MØ, Lykke Li, czy Romy z The XX. Dostarcza dzisiejszej muzyce powiewu świeżego powietrza patrząc w przyszłość, a dalej czerpiąc z korzeni, tymczasem po inspiracje sięga do twórczości muzyków takich jak Lana Del Rey, The xx i Dua Lipa. 

‘LOLA is a song about dreaming, working to fulfill your dreams and all the thoughts that go through your head when you have no clue when and whether your dreams will come true. It’s a song about hope.’