Fot. Materiały prasowe

Agnieszka Wiechnik wprowadza świąteczny klimat!

Niektóre piosenki potrzebują czasu, by naprawdę dotrzeć i stać się świątecznym hitem. Tak jest w przypadku utworu Mały Wielki Człowiek, którego premiera miała miejsce trzy lata temu. Teraz jednak ponownie wraca na święta i debiutuje w serwisach streamingowych!

Agnieszka Wiechnik zawsze sama pisze teksty, zatem w każdym utworze znajdziecie wiele emocji, które ukryte są w pięknych słowach utworów. Niedawno do fanów trafiły takie utwory jak: Siła KobietCzekam i tęsknię,, a teraz czas na świąteczny singiel.

Mały Wielki Człowiek to klasyczny grudniowy utwór, który swoim brzmieniem przypomina polskie kolędy. Opowiada o wielkim dniu, jakim jest Wigilia, która nie tylko stanowi dzień radości dla wielu rodzin, ale jest także symbolem narodzin tytułowego małego wielkiego człowieka.

Jest to bezpośrednie odniesienie do narodzin bożej dzieciny, która swoją siłą sprawia, że każdy się raduje i wybacza wszelkie przewinienia. Choć na jeden dzień świat staje się idealnym miejscem, gdzie mimo zimna każdy ma na twarzy uśmiech.