Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

Ból King Princess

 
TAG -->

Artystka wydała nowy singiel zatytułowany „PAIN

Rozwój King Princess może świadczyć o tym, że mamy do czynienia z nową gwiazdą rocka. Jej muzyka jest ponadczasowa: ogniste kawałki z błyskotliwymi tekstami, brzmiące jak tysiąc lat nieszczęśliwej miłości.

New York Times Magazine

King Princess wydała nowy singiel zatytułowany „PAIN”. Przy produkcji kawałka z artystką współpracowali Mark Ronson, Shawn Everett oraz Mike Malchicoff. Nowy utwór to następca „Only Time Makes It Human”, który zyskał uznanie od takich magazynów jak PAPER, czy Billboard.

W 2019 roku King Princess zaprezentowała debiutancki album „Cheap Queen”, który cieszył się pozytywnymi opiniami krytyków. Artystka wystąpiła w programach „Saturday Night Live” i “The Late Show with Stephen Colbert”, a także zagościła na okładkach V Magazine, GQ Style UK, Highsnobiety oraz wielu innych. King Princess ma na swoim koncie liczne wyprzedane koncerty w Ameryce i Europie oraz udział w festiwalach: Coachella, Glastonbury, Governors Ball, czy Bonnaroo. W 2021 roku wokalistka wystąpi jako support przed Harry Styles’em podczas europejskiej części jego trasy.

 Urodzona w Brooklinie King Princess to piosenkarka oraz autorka tekstów, która gra również na wielu instrumentach. Jej debiutancki singiel z 2018 roku zatytułowany „1950” poruszał tematykę społeczności queer i stał się hitem. Na ten moment ma ponad 300 milionów odtworzeń oraz pokrył się platyną w Stanach Zjednoczonych i Australii.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama