AJR w Polsce!

Amerykańskie trio AJR z występem w warszawskiej Progresji. Zespół wystąpi 20 października 2022 roku.

AJR to nowojorski zespół grający indie pop, w którego skład wchodzą bracia Adam (wokal/bas), Jack (wokal/gitara) i Ryan (gitara/piano/wokal). Ich styl muzyczny określany jest jako „indie pop” i  łączy elementy popu, elektroniki i dubstepu. 

 

Artyści zaczynali swoją przygodę z muzyką na ulicach miasta, grając utwory takich zespołów jak Fun, Vampire Weekend czy Beach Boys. Jeden z ich utworów dostrzegła australijska piosenkarka pop – Sia Furler, której menadżer skontaktował zespół z byłym prezesem Columbii Stevem Greenbergiem. Greenberg został menedżerem AJR, a w 2013 roku trio wydało swój debiutancki singiel, „I’m Ready”. Dobrze przyjęty utwór osiągnął szczyt na poziomie 27 na liście Billboard Mainstream Top 40, i pojawił się na początkowej EP-ce. 

Najnowszy album zespołu to jak sami twierdzą ich najbardziej zróżnicowane wydawnictwo do tej pory. „THE OK ORCHESTRA”, został wydany na początku 2021 roku, poprzedzony singlem „My Play.” Zespół wraz z nowym albumem wystąpi w na październikowym koncercie w Polsce!

 

Wydarzenie FB

 

Data: 20 października 2022

Drzwi: 19:00

Start: 21:00

Miejsce: Progresja, Warszawa

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 24 września, o godzinie 10:00 CET na www.followthestep.com