Mad-Music.pl

Albo Inaczej rozbrzmi w Teatrze Roma!

 
TAG -->

Albo Inaczej to wyjątkowy projekt muzyczny pod szyldem Alkopoligamii, w którym wokaliści na warsztat biorą polskie hip–hopowe klasyki, by zinterpretować je na własny sposób. Utwory z dwóch edycji projektu zostaną zaprezentowane jesienią w Teatrze Roma, gdzie spotka się muzyczna śmietanka.

Organizatorzy zapowiedzieli, że na liście występujących pojawi się kilkanaście nazwisk zarówno z pierwszej odsłony projektu, jak i drugiej. Stopniowo poznajemy muzyków, którzy odpowiedzieli na zaproszenie organizatorów do Romy – na ten moment wiemy, że 2 listopada zaśpiewają: Krystyna Prońko, Emil Blef, Stasiak i Ten Typ Mes.

Po raz pierwszy o Albo Inaczej usłyszeliśmy trzy lata temu, gdy Alkopoligamia połączyła różne pokolenia na jednym wydawnictwie – legendy polskiej sceny muzycznej spotkały się z twórcami kultowych hip–hopowych kawałków. W maju tego roku światło dzienne ujrzała druga odsłona albumu, w której tym razem muzycy zaprezentowali utwory w alternatywnych aranżacjach.

Bilety w czterech przedziałach cenowych trafiły już do sprzedaży – kolejne nazwiska poznamy już jutro!


Więcej:

Albo Inaczej na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama