MØ zapowiada „Forever Neverland”!

MØ to autorka i głos stojący za kilkoma najsłynniejszymi piosenkami ostatnich lat, dzięki czemu ma już bardzo silną pozycję na scenie nowoczesnej muzyki pop. Pierwszy krążek pojawił się na rynku muzycznym cztery lata temu, a od tego czasu wokalistka ma na koncie EP–kę i niezliczoną ilość przebojów stworzonych na featuringu. Po rocznej przerwie MØ wydaje album długogrający, który zapowiada Way Down!

Najnowszy utwór pochodzący z drugiej płyty, która ukaże się 19 października, właśnie ujrzał światło dzienne. Poza udostępnioną już wcześniej kolaboracją z Diplo w kawałku Sun In Our Eyes, wydawnictwo zawiera także duet z amerykańską wokalistką Empress Of (Red Wine) oraz ponownie wspólny utwór z Charli XCX (If It’s Over’, z którą MØ współpracowała przy jej mixtape’ach.

Poza utworem, wokalistka ujawniła także pełną tracklistę i okładkę nadchodzącego krążka. W tym tygodniu MØ zaprezentowała także klimatyczny, filmowy trailer do całej płyty, będący wizualizacją głównych tematów wokół których osnuta jest narracja albumu – eskapizm i wieczna młodość. W ramach promocji najnowszego wydawnictwa Dunka odwiedzi także Polskę.


Więcej:

MØ na Facebooku