Alex Christensen & The Berlin Orchestra we wspólnym singlu z Anastacią!

Niedługo przed premierą płyty „Classical 90’s Hits 2”, Alex Christensen zaprezentował kolejny oficjalny singiel promujący wydawnictwo. To utwór „Another Night”, w którym gościnnie możemy usłyszeć Anastacię. Soulowy, niepowtarzalny głos wokalistki idealnie współgra z The Berlin Orchestra pod dowództwem Christensena.

„Another Night” to singiel niemieckiego projektu, Real McCoy. Piosenka ukazała się w 1993 roku i do dziś jest jednym z najpopularniejszych utworów eurodance.

Alex Christensen The Berlin Orchestra i Anastacią przygotowali teledysk do własnej wersji utworu. Wideo można oglądać tutaj:

Anastacia Lyn Newkirk, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko gwiazdy, rozpoczęła swoją wielką karierę w 1998 roku dzięki udziałowi w programie „The Cut” MTV. Z miejsca otrzymała propozycję kontraktu. Jej pierwszy album, „Not That Kind”, ukazał się w 2000 roku i bardzo szybko trafił na pierwsze miejsca list przebojów w wielu krajach. Artystka wydała łącznie 7 albumów studyjnych, a do jej najsłynniejszych utworów należą między innymi „Left Outside Alone”, „I’m Outta Love”, „Sick & Tired”, „Paid My Dues” czy „I Belong To You” w duecie z Erosem Ramazzottim.

„Classical 90’s Hits 2” to 14 wielkich hitów lat 90. w zaskakujących aranżacjach. Poza Anastacią, na płycie pojawia się wielu innych znakomitych gości, w tym m.in. Melanie CMedina czy Pietro LombardiPremiera już 2 listopada.

Pre-order płyty dostępny tu: https://bit.ly/2zTaIBs

Płytę promowały także single „Blue” z udziałem Bars & Melody oraz „Around the World” z Melanie C.